Diákolimpiákon

Az Angyalfödi Sportközpont által megszervezett Diákolimpia versenyeken eredményesen szerepeltek a Pannónia Középiskolás Kollégium diákjai.

• A 13. kerületi sakk csapatversenyen 2 helyezést ért el kollégiumunk II. csapata illetve 3. helyezést az I. csapat.
  • Az egyéni versenyen az V és VI. korcsoportban nagyon eredményesek voltak diákjaink, mivel ZS. Bence és testvére ZS. Mátyás az I. helyezéseket szerezték meg! Ők bejutottak a budapesti döntőbe, sőt Mátyás az országos döntőbe is!
  • A sakk egyéni V. korcsoportban R. Attila 3. lett. VI. korcsoportjában szintén a mi diákjaink vitték el a 2.(Sz. Bence) és 3.(M. Gábor) helyezést!
  • A 13. kerületi bowling egyéni versenyen, két- két diákunk ért el dobogós helyezést az V. és VI. korcsoportban! A legügyesebbek voltak, L. Regina, aki második helyezett lett és M. Gergő pedig megnyert az első helyezést!